Čištění DPF filtrů

                     

                Přesnou cenu "OBNOVY" Vašeho filtru Vám rádi sdělíme na tel: 603 227 015 

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NIKDY NENECHTE ZLÁKAT PRO ÚPLNÉ ODSTRANĚNÍ FILTRU PEVNÝCH ČÁSTIC Z VAŠEHO VOZIDLA. NA NAŠEM TRHU JE SPOUSTA VYKUTÁLENÝCH DOBRODRUHŮ KTEŘÍ TUTO SLUŽBU NABÍZEJÍ POUZE S VIDINOU VLASTNÍHO ZISKU TAK NA TO POZOR!!!

Po odstranění filtru a přeprogramování továrního nastavení řídicí jednotky auto nesplňuje podmínky nutné pro homologaci a bez toho nesmí být provozováno na veřejných komunikacích.

Značnému riziku se provozovatel vozidla s odstraněným filtrem vystavuje například v Německu či Rakousku. Tam policie přítomnost filtrů DPF ve voze pravidelně kontroluje a hříšníka v případě jejich absence čeká trest ve formě pokuty 1000 eur spojený se zákazem další jízdy.

Dalším důvodem proč nedemontovat DPF filtr z Vašeho vozidla ale nechat ho řádně obnovit je fakt že vozidlo s takto odstraněným filtrem pevných částic již nikdy neprojde zákonným měřením EMISÍ které se provádí před pravidelnou TECHNICKOU PROHLÍDKOU  a bez provedení tohoto měření není možné přistavit vozidlo k pravidelné technické prohlídce!!! V tuto chvíli se vozidlo stává provozu neschopným a Vám nezbude nic jiného než koupit filtr Nový jehož cena se pohybuje řádově v desetitisících korun a nechat jej do vozidla zpět namontovat s čímž bude spojené opětovné přeprogramování řídící jednotky vozidla, bude li to vůbec po předchozím často neodborném zásahu při odstranění vůbec možné !